NOWOCZESNE OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Software development mamy zakodowany w naszym firmowym DNA. Do tematu podchodzimy kompleksowo. Projektujemy, prototypujemy, testujemy, wdrażamy, wspieramy i utrzymujemy. Tworzymy kompletne aplikacje od początku do końca i dbamy o jakość nawet po zakończeniu trwania projektu.

Wybierz jedną lub skorzystaj z kompletu usług Dev&Ops

APLIKACJE MOBILNE

W pełni funkcjonalne i przyjazne dla Twoich użytkowników na każdym systemie operacyjnym.

Edit

Aplikacje na iOS

Zdajesz sobie sprawę, jak wiele trzeba wziąć pod uwagę przygotowując aplikację do wdrożenia w AppStore? Nie wystarczy tylko dobry pomysł.

Twój pomysł musi być:

  • inny, lepszy niż pozostałe,
  • bezpieczny i dobrze przygotowany technicznie.

Na dodatek nie na wszystko masz wpływ i musisz liczyć się z ograniczeniami czasowymi, które mogą wpłynąć na sukces Twojego projektu.
Z nami możesz być spokojny. Nasi analitycy, projektanci i architekci zadbają o sprawne wdrożenie Twojego produktu.

Edit

Aplikacje na Androida

Liczba użytkowników urządzeń opartych na systemie Android rośnie z roku na rok. Przez moment nawet 3/4 wszystkich użytkowników smartfonów korzystało właśnie z Androida. Nasz zespół przygotował już setki rozwiązań, które pomogą w szybkim wydaniu na świat Twojego produktu. Skorzystaj z naszych doświadczeń.

Edit

Aplikacje progresywne

Coraz więcej klientów lubi gdy na wielu jego urządzeniach ma dostęp do tych samych zasobów. Dlatego tak ważne jest żeby aplikacja wyświetlała się tak samo w przeglądarce na telefonie jak w komputerze. Największe firmy internetowe już korzystają z tej technologii. Dołącz!

aplikacje webowe

Dla każdego rodzaju oprogramowania, od wersji desktopowych po bardzo skomplikowane portale. Zdarza się, że masz świetny pomysł, ale nie do końca wiesz jak go zrealizować. Nasi analitycy zbiorą wymagania biznesowe do skonstruowania produktu i przygotują kompletny back-log dla deweloperów, aby produkt spełniał oczekiwania Twoje i Twoich klientów.

Edit

Aplikacje w chmurze

W erze cyfrowej transformacji aplikacja poza chmurą, to jak używanie walkmana w czasach Spotify’a. Dla jednych aplikacje w chmurze to nowość, dla nas to standard.

Edit

Aplikacje progresywne

Coraz więcej klientów lubi gdy na wielu jego urządzeniach ma dostęp do tych samych zasobów. Aplikacja, która tak samo dobrze wyświetli się w przeglądarce na telefonie jak w komputerze. Największe firmy internetowe już korzystają z tej technologii. Przyłącz się!

Edit

Portale dedykowane

Bez względu na to czy Twoją domeną jest B2B czy klient indywidualny, za każdym razem gdy potrzebujesz w pełni zintegrowanego systemu przygotujemy oprogramowanie dedykowane. Pozwoli ono na szybkie zakupy, kontrolę stanów magazynowych, ekspresowe płatności, lub wszystko co pozwoli Ci skutecznie zarządzać firmą.

aplikacje dla smart urządzeń

Rozwiązania smart i technologia IoT coraz głębiej wchodzą w nasze życie. Sprawimy, że Twój pomysł będzie jeszcze bliżej Twoich klientów w każdym z urządzeń, z których będą chcieli z niego korzystać. Rozszerzymy Twoje aplikacje o technologie IoT. Dzięki skalowalnym możliwościom chmury będziesz w stanie zbierać, gromadzić i analizować nieskończone ilości danych. Będziesz w stanie również udostępniać je swoim klientom w formie przejrzystych raportów tworzonych z wykorzystaniem rozwiązania BigQuery od naszego partnera – Google.

Interaktywne wizualizacje z prostym interfejsem. Czytelne raporty i pulpity nawigacyjne, które przekształcą dane w przydatne informacje do podejmowania skutecznych decyzji. 

rozwój i utrzymanie w chmurze

Chcesz aby Twoja aplikacja łatwo się dostosowywała do zmieniających się potrzeb biznesowych? Skalowalność, którą daje umieszczenie aplikacji w chmurze, poprawi wydajność projektu oraz zoptymalizuje koszty. Sprawi, że Twój biznes przyspieszy a dane będą bezpieczne jak nigdy dotąd. Kluczowe, że nie będzie potrzeba żadna dodatkowa infrastruktura. Tylko chmura.

Edit

ELASTYCZNOŚĆ

Skalowalność w skokowych momentach bez konieczności rozbudowy infrastruktury.

Edit

WIELOZADANIOWOŚĆ

Nawet najbardziej rozbudowane aplikacje będą działać bez zarzutu dzięki nieograniczonym możliwościom usług chmurowych do łączenia różnych rozwiązań.

Edit

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Potrzebujesz nowych funkcjonalności? Konkurencja wdraża innowacje, których oczekują Twoi klienci? A może rozważasz, żeby wzbogacić swój produkt o elementy rozszerzonej rzeczywistości? Możliwości są nieograniczone, szczególnie, gdy korzystasz z chmury.

Edit

BEZPIECZEŃSTWO

Chmura prywatna, publiczna, hybrydowa? Każda z nich z pewnością jest odpowiednio zabezpieczona a Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce.

POSTAW NA JAKOŚĆ

1

MOBILE FIRST

Projektowanie responsywne.

2

FRONT-END DEVELOPMENT

Projektujemy funkcjonalny software z dbałością 

o każdy szczegół z uwzględnieniem wszelkich zasad UX/UI – po prostu ładne, przyjemne, atrakcyjne dla oka aplikacje, zaprojektowane z pomysłem i zgodne z UX/UI.
Więcej >

3

BACK-END DEVELOPMENT

Nie sztuką jest zrobić coś, co dobrze wygląda

z zewnątrz. Prawdziwa sztuka to tak przygotować wnętrze: środowisko, aplikacje, bazy danych i skalowalny back-end żeby używało się tego z przyjemnością. My to potrafimy.
Więcej >

4

SKALOWALNOŚĆ

Opieramy się na skalowalnych rozwiązaniach,

w nowoczesnej architekturze. Jesteśmy wieloletnim partnerem głównych dostawców usług chmurowych: Google Cloud Platform, MS Azure, Amazon Web Services.
Więcej >

5

KONTENERYZACJA

Dostajesz ujednolicone środowisko deweloperskie,

testowe (QA, UAT) i produkcyjne:
– zawsze działają te same narzędzia,
– oprogramowanie jest gotowe do testów Continous Integration i Continous Development,
– skraca się czas pomiędzy wydaniami (release’ami),
– szybciej przywracasz system po awarii.
Więcej >

6

CIĄGŁOŚĆ

Zawsze wdrażamy dobre praktyki pracy z projektem z

zakresu Continous Delivery i Contionous Deployment.
Więcej >

7

KONTROLA JAKOŚCI

Otrzymujesz oprogramowanie w pełni

przetestowane z wykorzystaniem testów automatycznych, m.in. unit testów, testów funkcjonalnych, testów integracyjnych.
Więcej >

8

DOŚWIADCZENIE

W pracy z kodem stosujemy zestaw dobrych praktyk:

code review, code of conduct, pair programming. Prawa autorskie należą do Ciebie.
Więcej >

9

WSPARCIE TECHNICZNE I UTRZYMANIE

Co, gdy już pomogliśmy Ci wdrożyć produkt na rynek?

Jesteśmy z Tobą. Możesz liczyć na pełne wsparcie i utrzymanie 24h 7 dni w tygodniu.
Więcej >

1

MOBILE FIRST

Projektowanie responsywne.

2

FRONT-END DEVELOPMENT

Projektujemy funkcjonalny software z dbałością o każdy szczegół z uwzględnieniem wszelkich zasad UX/UI – po prostu ładne, przyjemne, atrakcyjne dla oka aplikacje, zaprojektowane z pomysłem i zgodne z UX/UI.

3

BACK-END DEVELOPMENT

Nie sztuką jest zrobić coś co dobrze wygląda z zewnątrz. Prawdziwa sztuka to tak przygotować wnętrze: środowisko, aplikacje, bazy danych i skalowalny back-end żeby używało się tego z przyjemnością. My to potrafimy.

4

SKALOWALNOŚĆ

Opieramy się na skalowalnych rozwiązaniach, w nowoczesnej architekturze. Jesteśmy wieloletnim partnerem głównych dostawców usług chmurowych: Google Cloud Platform, MS Azure, Amazon Web Services.

5

KONTENERYZACJA

Dostajesz ujednolicone środowisko deweloperskie, testowe (QA, UAT) i produkcyjne:
– zawsze działają te same narzędzia,
– oprogramowanie jest gotowe do testów Continous Integration i Continous Development,
– skraca się czas pomiędzy wydaniami (release’ami),
– szybciej przywracasz system po awarii.

6

CIĄGŁOŚĆ

Zawsze wdrażamy dobre praktyki pracy z projektem z zakresu Continous Delivery i Contionous Deployment.

7

KONTROLA JAKOŚCI

Otrzymujesz oprogramowanie w pełni przetestowane z wykorzystaniem testów automatycznych, m.in. unit testów, testów funkcjonalnych, testów integracyjnych.

8

DOŚWIADCZENIE

W pracy z kodem stosujemy zestaw dobrych praktyk: code review, code of conduct, pair programming. Prawa autorskie należą do Ciebie.

9

WSPARCIE TECHNICZNE I UTRZYMANIE

Co gdy już pomogliśmy Ci wdrożyć produkt na rynek? Jesteśmy z Tobą. Możesz liczyć na pełne wsparcie i utrzymanie 24h 7 dni w tygodniu.

Jako Platynowy Partner ISTQB zatrudniamy 100 testerów
z certyfikatami Advanced&Foundation

Technologie programistyczne

C#, Java, C/C++, Python, .NET Core, .NET MVC, node.js, Angular, Swift, Kotlin, ELK, MongoDB, Firebase, MSSQL, Cassandra, TypeScript, JavaScript, Groovy, Visual Basic, Lua, Perl, CSS, HTML, AWS, GCP, Azure, React, Redux, Redis, Docker, Kubernetes, Git, MySQL, Memcached

KOMPETENCJE PROGRAMISTYCZNE

Microsoft Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3, Programming in C#, Developing ASP.NET MVC Web Applications, Developing Microsoft Azure and Web Services

NARZĘDZIA DO AUTOMATYZACJI TESTÓW

VectorCasta, vTest Studio, XCP, CANoe, CAPL, Katalon, Appium, Cucumber, Calabash, Selenium WebDriver, QTP, HP UFT, Testim, AutoIT, Protractor, TestComplete, JMeter, BlazeMeter, Gatling, SoapUI, Postman, pyTest, Googletest, xUnit

Narzędzia wspierające testowanie

Bugzilla, Jira, Mantis, RedMine, HP quality center, IBM Doors, VS TFS, IBM ClearQuest, Zephyr, TestRail, HP ALM, Excel, Jenkins, Maven, TeamCity, Bamboo, PyCharm, Eclipse, Intellij based, Visual Studio, Wireshark, RevDeBug, DataDog, Dynatrace, New Relic, AppDynamics, Splunk, OWASP Zap, Enterprise Architect. Polispace, MongoDB, Firebase, MSSQL, MySQL, Docker, Kubernetes, Git

TECHNOLOGIE DEVOPS

Docker, Kubernetes, TeamCity, Jenkins, Quickbuild, , Ansible, Saltstack, Chef, Puppet, Terraform, Bash, PowerShell, Nagios, Prometheus, Graphana, Kibana, Logstash, Hadoop.

KOMPETENCJE DEVOPS

Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP), Azure

PARTNERZY

JAK PRACUJEMY? Proces w kilku prostych krokach

1

EKSPLORACJA

Mówisz nam czego szukasz a analityk przygotowuje koncepcję dedykowanego rozwiązania.

2

WARSZTATY

Doszczegóławiamy Twoje oczekiwania, poznajemy Ciebie i Twoją organizację.

3

WYBÓR TECHNOLOGII

Z szerokiego spektrum narzędzi wybieramy najlepsze dla Ciebie zgodnie z naszą wiedzą o najnowszych technologiach.

4

PROJEKT I DEVELOPMENT

Architekci i deweloperzy pracują nad rozwiązaniem. Dzięki zwinnej metodzie zarządzania jesteś informowany na bieżąco o postępach prac w projekcie.

5

ŚRODOWISKO I TESTY

Stawiamy sprawne środowisko testowe i CI/CD, a podczas testów sprawdzamy, czy to co otrzymasz spełni Twoje oczekiwania i będzie bazą do rozwoju w przyszłości.

6

RELEASE

Ty oddajesz światu swój produkt a my cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią.

7

WSPARCIE I ROZWÓJ

Jesteśmy obok gdy chcesz rozwijać lub dostosowywać swój produkt do zmieniających się warunków.

WYBIERZ MODEL WSPÓŁPRACY

FIXED PRICE

Umawiamy się na konkretny budżet, czas i zakres a cała odpowiedzialność za powodzenie projektu spoczywa na nas. Projekty prowadzimy w metodologii waterfall, z uprzednią analizą i efektem prac na koniec projektu lub zwinnie (agile) ze sprintami i efektami prac, które regularnie Ci prezentujemy.

Time&Material

Rozliczamy się za czas oraz materiały i zasoby, jakie zostały zaangażowane w realizację projektu.

Output Based Contracting

Siłą napędową tego rozwiązania jest to, że koncentrujemy się na tym, jaki efekt biznesowy wyniknie z realizacji projektu bez względu na wyjściowe założenia. Na bieżąco proponujemy rozwiązania, które przełożą się na realny rozwój Twojego biznesu.

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI ROZWIĄZANIAMI