SKUTECZNA ANALITYKA BIZNESOWA

PODEJMUJ TRAFNE DECYZJE W OPARCIU O DANE

Zmigruj historyczne i bieżące dane do hurtowni danych w chmurze. Analizuj je w czasie rzeczywistym i podejmuj decyzje na bieżąco. Dane to jednak nie wszystko. Dzięki rozwiązaniom business intelligence dostarczymy pełne raporty, które pozwolą podejmować Ci szybkie decyzje, żeby skutecznie zarządzać firmą i jej finansami.

PRZEJRZYSTE
RAPORTY

Wykorzystaj rozwiązania do analityki biznesowej, które zamienią suche dane w przejrzyste informacje.

Repozytorium Data Lake oraz hurtownia danych BigQuery od Google, w połączeniu z narzędziami business intelligence, pozwolą na tworzenie dedykowanych raportów. Dobrze zwizualizowane i uporządkowane dane staną się informacjami i pomogą Ci w podejmowaniu szybkich biznesowych decyzji.

rozwiązania
AI&ML

Pozyskuj dane dotyczące Twojej firmy i jej klientów. Wykorzystaj technologie maszynowego uczenia się i sztucznej inteligencji a szybciej przewidzisz rozwój i sytuację finansową Twojego biznesu.

minimalizacja
ryzyka

Wyobraź sobie, że w jednej chwili tracisz dane, które gromadziłeś przez lata. Co jeśli zdarzają się niespodziewane okoliczności? Pożar? Kradzież? To co budowałeś przez lata znika w jednej chwili? Potraktuj ryzyko jako element, którym można zarządzić. Jednym ze sposobów, żeby je zminimalizować jest chmura – najbezpieczniejsze miejsce do przechowywania danych.

Zmigruj historyczne i bieżące dane do hurtowni danych BigQuery w chmurze Google.

Zmigruj historyczne i bieżące dane do hurtowni danych w chmurze. Analizuj je w czasie rzeczywistym i podejmuj decyzje na bieżąco gdy:

  • masz w firmie ogromne ilości danych
  • brakuje Ci zasobów żeby je analizować
  • Twoje dane są rozproszone w różnych systemach
  • masz duże ilości historycznych danych w formie analogowej
  • szukasz metod na poprawę efektywności swojego biznesu

PRZEJRZYSTE RAPORTY

Podejmuj skuteczne decyzje z wykorzystaniem aktualnych danych analitycznych.
Duże ilości danych szybko, a przede wszystkim zdalnie, przeanalizujesz dzięki raportom tworzonym w oparciu o technologie BigQuery od Google.

Przyspiesz przygotowywanie dużych zbiorów danych za wykorzystaniem chmury

Uprość sposób analizowania i udostępniania dużych

ilości danych. Korzystaj z nieograniczonego jeziora danych i skróć czas potrzebny na zebranie danych. Popraw współpracę między Twoimi menedżerami, którzy mogą mieć dostęp do jednego źródła danych – jednego źródła prawdy.
Więcej >

Szybko znajduj odpowiedzi przy wsparciu sztucznej inteligencji

Zbudujemy modele uczenia maszynowego,

które na bazie Twoich danych pomogą przewidywać zachowania Twoich klientów i otoczenia biznesowego.
Więcej >

Integruj różne źródła danych

Stworzymy modele danych i raporty z pulpitami

nawigacyjnymi i pomożemy w szybkim gromadzeniu, analizowaniu, publikowaniu i udostępnianiu danych biznesowych w przejrzysty sposób. Nasze rozwiązania bezproblemowo współpracują z różnymi źródłami danych, umożliwiając dostęp do informacji z jednego produktu podczas pracy w innym – oszczędzając czas i zwiększając wydajność.
Więcej >

Otrzymuj analitykę w czasie rzeczywistym

Dowiedz się, co dzieje się teraz, nie tylko w przeszłości.

Od danych z fabrycznych czujników po źródła ruchu z mediów społecznościowych. Uzyskaj dostęp do analiz w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy do podejmowania szybkich decyzji.
Więcej >

Korzystaj zdalnie

Masz dostęp do danych z Twojej firmy z każdego

urządzenia i kazdego miejsca na świecie.
Więcej >

Do czego możesz wykorzystać pozyskane informacje?

Monitoring rentowności linii produktowych

Przewidywanie zachowań rynkowych

Monitorowanie poziomu eksploatacji

Raporty sprzedażowe w czasie rzeczywistym

Kontrola stanu magazynowego we wszystkich punktach sprzedaży jednocześnie

To tylko kilka sposobów na wykorzystanie informacji.

Nasza analityka ma zastosowanie w każdej branży,
od handlu detalicznego, przez finansową, logistyczną, przemysł czy FMCG.

JAK DZIAŁAMY?

ZBIERZEMY DANE

Zagregujemy dane historyczne, transakcyjne i analityczne ze źródeł cyfrowych, analogowych i urządzeń IoT. Pomożemy zindentyfikować i wdrożyć nowe źródła danych.

Przeniesiemy do Chmury

Wykorzystamy skalę i kosztową efektywność publicznej chmury obliczeniowej.

Zagregujemy i skonfigurujemy dane

Przetworzymy i połączymy Twoje dane żeby umożliwić Ci wyciąganie wniosków i wesprzeć Twój proces decyzyjny – nawet w czasie rzeczywistym.

Otrzymasz komplet informacji

Dostajesz dostęp do panelu analitycznego zasilanego przez BigQuery od Google. Opracujemy przejrzyste raporty, które będą wizualizować bieżące dane i generować się w kilka sekund, a Ty będziesz podejmować szybkie decyzje w oparciu o pełne informacje.

ROZWIĄZANIA AI&ML
jako źródła wartościowych danych

W ramach BigQuery od Google Cloud Platform możesz gromadzić, a przede wszystkim analizować bardzo duże ilości danych. Najważniejsze jest jednak to, że mogą one pochodzić z najróżniejszych źródeł. Każdego typu dane ilościowe i jakościowe będą gromadzone, analizowane, a następnie wizualizowane w taki sposób, żeby ułatwić Ci szybkie podejmowanie decyzji. Poznaj nasze rozwiązania, które wykorzystują inteligentną analitykę obrazu czy dźwięku i mogą być dla Ciebie źródłem cennych danych.

ANALITYKA OBRAZU

Retail Analytics

Analityka dla sklepów stacjonarnych na poziomie jakości danych dla e-commerce. Poznaj lepiej swoich klientów i popraw rentowność swojego sklepu. Automatyzuj pozyskiwanie danych o ruchu w Twoim sklepie i zwiększ efektywność Twojego zespołu sprzedażowego.

VQC INDUSTRY

Analityka dla sklepów stacjonarnych na poziomie jakości danych dla e-commerce. Poznaj lepiej swoich klientów i popraw rentowność swojego sklepu. Automatyzuj pozyskiwanie danych o ruchu w Twoim sklepie i zwiększ efektywność Twojego zespołu sprzedażowego.

ANALITYKA DŹWIĘKU

AED

Poznaj możliwości systemu do automatycznej detekcji dźwięku, który wykrywa niepożądane zdarzenia i sceny akustyczne. Analizuje dźwięki w czasie rzeczywistym i powiadamia w sytuacjach zagrożenia. Wykorzystuje sztuczną inteligencję i jest w stanie wykrywać każdy dźwięk, którego się nauczy.

digitalizacja mowy

Popraw efektywność swojego call center. Monitoruj jakość obsługi klienta i zwiększ sprzedaż swoich produktów.
Do transkrypcji rozmów wykorzystujemy zaawansowane algorytmy i sieci neuronowe. Dzięki przetransponowaniu mowy na dane jesteśmy w stanie przeprowadzać głęboką analizę sytuacji i wskazać przyczyny problemów z jakimi mierzysz się podczas zarządzania zespołem konsultantów.

digitalizacja dokumentów

Masz duże ilości historycznych danych w formie analogowej i szukasz metod na poprawę efektywności swojego biznesu? Nasz system przetworzy Twoje papierowe dokumenty na dane cyfrowe, które wykorzystasz do skutecznej analityki biznesowej. Będzie to dobry początek transformacji cyfrowej Twojej firmy. Nie zostawaj w tyle i pozwól nam zdigitalizować swoje dokumenty z wykorzystaniem technologii chmurowych.

MINIMALIZACJA RYZYKA

Jeśli jeszcze nie przechowujesz danych w chmurze – bez względu na to, jak dotychczas zabezpieczałeś swoje dane – zbudujemy lub rozszerzymy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

KOPIE ZAPASOWE

Zapewnij ciągłość biznesu poprzez bezpieczne i trwałe środowiska oraz kopie zapasowe. Minimalizuj ryzyko związane z dostępem do krytycznych systemów i najważniejszych danych.
Korzyści z back-up’u w chmurze:
nieograniczona pojemność
rozliczenia za GB/miesiąc w bardzo korzystnej cenie partnerskiej
szyfrowanie danych w trakcie przesyłania i spoczynku
trwałość na poziomie 11stu 9tek (99,999999999)

ODZYSKIWANIE DANYCH

Konfiguracje Disaster Recovery
Zdarzenia, które mogą przerwać dostawę Twoich usług zdarzają w dowolnym momencie. Twoja sieć może mieć awarię, w Twojej najnowszej aplikacji może się pojawić krytyczny błąd lub pewnego dnia będziesz musiał walczyć z klęską żywiołową. Kiedy wszystko idzie nie tak, ważne jest, aby mieć solidny, ukierunkowany i dobrze przetestowany plan na odzyskanie danych (Disaster Recovery).
Dzięki dobrze zaprojektowanemu, dobrze przetestowanemu planowi na odzyskanie danych (DR), możesz mieć pewność, że w przypadku katastrofy wpływ na wyniki finansowe Twojej firmy będzie minimalny. 

Zoptymalizujesz koszty zarządzania infrastrukturą poprzez tworzenie wirtualnych środowisk wtedy, kiedy ich potrzebujesz

Płacisz za wirtualne miejsce dla swoich zasobów tylko w takim wymiarze jaki wykorzystujesz.

Do tematu podchodzimy całościowo – od analizy, przez implementację, wdrożenie po utrzymanie i wsparcie techniczne.

Pracujemy w wirtualnych środowiskach zapasowych naszych partnerów

Tworzymy kopie zapasowe Twoich danych w GoogleCloud Storage i AWS S3

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI ROZWIĄZANIAMI